Pirmdiena, 14. Jūnijs, 2021. Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Atvērtās dienas laukos Bauskas puse


 "Atvērtās dienas laukos" ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākumu organizējam vasaras sākumā, aicinot visus interesentus ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīst viņu bagātīgo piedāvājumu.

Pasākuma mērķis ir popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un sniegtos pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast uzņēmumu, no kura iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus un preces arī ikdienā, kā arī izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Apmeklētājiem Latvijā būs atvērti vairāki uzņēmumi laukos, katrs uzņēmums viesus gaidīs ar savu īpašo piedāvājumu.

  "Atvērtajās dienās laukos" piedalās naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Visus pasākuma dalībniekus var atrast sadaļā "Pasākuma dalībnieki" vai "Karte".

Kāpēc doties uz laukiem Atvērtajās dienās?

  • Pirmkārt, pasākuma dienās saimnieki piedāvā atlaides, īpaši sagatavotas programmas. Pasākuma ietvaros uzņēmumi pie sevis rīko izzinošas ekskursijas, spēles, gardumu degustācijas, kā arī piedāvā draudzīgākas cenas saviem produktiem un pakalpojumiem. 

  • Otrkārt, tā ir unikāla iespēja paviesoties pie tādiem saimniekiem, kas ikdienā vairāk laika velta ražošanai vai arī ir sastopami ar savu produkciju tirdziņos, taču šoreiz būs savās saimniecībās un gaidīs jūs – savus ciemiņus.

  • Treškārt, nevienā citā reizē tik daudz dažādu saimniecību nebūs atvērtas viesiem vienlaicīgi – tāpēc šī ir laba iespēja doties ceļojumā ar daudziem interesantiem galamērķiem.

Ceļotāju ievērībai: 

  • Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās "Pasākuma dalībnieki" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu.

  • Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam! Pasākuma standarta norises laiks no plkst. 10:00-18:00 vai kā norādīts katra dalībnieka piedāvājumā.

  • Ievērojiet visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un esiet atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem! Aktuālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju seko līdzi www.spkc.gov.lv un covid19.gov.lv.

  • Epidemioloģiskās situācijas dēļ iespējamas piedāvājumu izmaiņas, kuras varēs atrast sadaļās "Pasākuma dalībnieki" vai "Karte", atverot konkrēto piedāvājumu, vai sazinoties ar dalībniekiem.

  • Pie lielas daļas "Atvērtās dienas laukos" dalībnieku norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!

Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novada dalībnieki:

Saldumu ražotne Poļu Namspiedāvā ražotnes apskati, saldumu degustāciju
Atpūtas komplekss Rožmalaspiedāvā grauda ceļa izzināšanu, pīrādziņu cepšanu
Kugrēnu Vīna Darītava piedāvā ražotnes apskati, vīnu degustāciju
Z/s “Krišjāņi” piedāvā saimniecības apskati, aitu piena produkcijas degustāciju (sieri un saldējums)
"Laima Ceramics" piedāvā darbnīcas apskati, keramikas veidošanas nodarbības
Rundales Dzirnavas piedāvā muzeja apskati, ūdens inventāra nomu ar atlaidi
Kafejnīca "Ozollāde" pasākuma ietvaros tiek piedāvā īpašu ēdienkarti
Brīvdabas muzejs “Ausekļu dzirnavaspiedāvā muzeja apskati, pankūku degustāciju

Visus dalībniekus un to piedāvājumu iespējams apskatīt mājas lapā www.celotajs.lv/atvertasdienas. Dalībnieku kartes jautājiet tūrisma informācijas centros.
Aicinām visus interesentus plānot un pieteikt apmeklējumu laicīgi, dalīties ar informāciju draugu un radu vidū, kā arī sociālajos tīklos!

 

  •  

Darba laiksCenas

Objekti tuvumā