Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Rožmalas***


   

Atrašanās vieta

Atpūtas komplekss “ROŽMALAS” atrodas Ceraukstes pagastā 7km attālumā no Bauskas un 12km no Lietuvas robežas pie autoceļa (A7)  Kompleksā ietilpst restorāns, viesnīca “Rožmalas***” un Ribbes dzirnavas.

 

Viesnīca

Atrodas atpūtas kompleksa otrajā stāvā. 13 labiekārtoti numuriņi Kungu mājā 26 personām, ar papildus gultām līdz 50 personām. 2 divvietīgi labiekārtoti numuri un 2 ekonomiskās klases istabas Zeļļu mājā, kopā 10 personām.

 

Pieejama bērnu gultiņa līdz 3 gadiem, bērnu pārtinamais galdiņš, bērnu krēsliņš. Viesnīca piedāvā pirti ar SPA kompleksu un sporta laukumus aktīvai atpūtai. Viesnīcā nav atļauts smēķēt.

 

Atmosfēra

Gaiša un plaša restorāna ēdamzāle ar ļoti lieliem logiem un bagātīgu dabīgo apgaismojumu. Koka mēbeles, lins un apdares elementi zonējumā rada siltuma un mājīguma sajūtu. Labā līdzsvarā stilīgums un lauku vienkāršība.

 

Virtuve

Restorāns (80 vietas) piedāvā internacionālu virtuvi ar gardiem un veselīgiem ēdieniem, plašu dzērienu karti  un izcilu itāļu “Segafredo” kafiju, kā arī pašu ceptus cepumus, trifeles, kūkas  un maizīti ar sēkliņām pie pusdienām vai vakariņām.

 

Sasniegumi, atzinības

“Rožmalas” regulāri iesaistās akcijā “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”, piedāvājot latviešu nacionālos ēdienus uz Latvijas valsts svētkiem,  bet februārī iepazīstinot ar lietuviešu un igauņu nacionālo virtuvi. 

 

Papildus piedāvājumi

Uzņem tūristu grupas līdz 80 personām. Organizē tematiskos pasākumus, izstādes, bērnu rītus, vēlās brokastis, dārza svētkus, kuros tiek piedāvāti interesanti ēdieni, dzērieni un konditorejas izstrādājumi. Īpaši padomāts par mazajiem apmeklētājiem, kuriem ir izstrādāta bērnu ēdienkarte  un iekārtota plaša rotaļu istaba un rotaļu laukums blakus Ribbes dzirnavām. 

 

 

Nameju iela 2, Ceraukste, Bauskas nov., LV-3901
+371 26 564 580
Banketu telpas Bērniem draudzīgs bērnu pārtinamā galda virsma Gids runā angliski Gids runā krieviski Interaktīvas programmas Konferenču, semināru telpas Nakšņošanas iespējas Piedāvājums jaunlaulātajiem Piknika vieta Restorāns Rotaļu laukums Rotaļu stūris Sauna Sporta laukums Suvenīri Viesnīca Wi-fi 

Darba laiks

Restorāns atvērts:
Pirmdien-Ceturtdien strādājam pēc iepriekšējas rezervācijas.
Piektdien no plkst. 12.00 līdz 21.00
Sestdien no plkst. 9:00 līdz 21:00
Svētdien no plkst. 9:00 līdz 17:00

Viesnīcas pakalpojumi:
Piektdiena, Sestdiena 24:00/h

Darba dienās strādājam pēc indviduālām rezervācijām.

Cenas

Viesnīca:
35,00-80,00 EUR par numuru, brokastis - 7,00 EUR

Restorāns:
Pamatēdiens EUR 5,50
Melna kafija EUR 1,80

Objekti tuvumā


Slimnīcas iela 7, Bauska, LV-3901
+371 29999272
Banketu telpas Gids runā angliski Gids runā krieviski Kafejnīca Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Viesnīca Wi-fi 
Rija Bauska Hotel ***

Rija Bauska Hotel ***

Rija Bauska Hotel  atrodas pilsētas centrā, netālu no automaģistrāles Via Baltica. Aptuveni 100 metru attālumā atrodas arī Bauskas autoosta. Viesnīcā pieejamas arī konferenču, banketu telpas, kafejnīca.

Skatīt vairāk

“Mūsas trase”, Pamūša, Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931

+371 24 888 444
 MŪSA RACELAND

MŪSA RACELAND

Autosporta piedzīvojumu parks profesionāļiem un entuziastiem, pieaugušiem un bērniem

 

Skatīt vairāk

Nameju iela 2, Ceraukste, Bauskas nov., LV-3901
+371 26 564 580
Banketu telpas Bērniem draudzīgs Gids runā angliski Gids runā krieviski Interaktīvas programmas Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Nakšņošanas iespējas Piedāvājums jaunlaulātajiem Piknika vieta Restorāns Rotaļu laukums Sauna Viesnīca Wi-fi 
Ribbes dzirnavas

Ribbes dzirnavas

Vējdzirnavas unikālas ar to, ka saglabājusies lielākā daļa mehānismu un dzirnavas atjaunotas agrākajā, vēsturiskajā izskatā. Kopā ar restorānu un viesnīcu tās veido atpūtas kompleksu „Rožmalas”.

Skatīt vairāk