Pirmdiena, 18. Oktobris, 2021. Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Bērzkalni


Atrašanās vieta

Viesu nams "Bērzkalni" atrodas 2 km attālumā no Bauskas centra un 1 km no Bauskas pils klusā un sakoptā vietā, Mūsas krastā. Pilsētā var ātri nokļūt, šķērsojot upi pa jaunu un drošu tiltu gājējiem un velosipēdistiem.

 

Viesnīca

Viesnīcā ir 34 numuri, kuros iespējams izmitināt 84 personas (102 ar papildvietām). Sabiedriskajās zonās bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums. Ir sauna, trenažieru zāle, turku pirts un peldbaseins, kas atvērts no septembra līdz maijam un pieejams pēc iepriekšēja rezervējuma un atkarībā no pieejamības. Viesu rīcībā ir bezmaksas privātā autostāvvieta.

 

Atmosfēra

Jaukā un romantiskā gaisotnē Jums ir iespēja baudīt gardas maltītes no viesu nama "Bērzkalni" (34 vietas) virtuves. Mājīgo atmosfēru rada dekoratīvie elementi un vieglie aizkari starp galdiņiem omulībai un privātuma sajūtai. Vasaras sezonā piedāvā ieturēt maltīti vai pasēdēt svaigā gaisā pie āra galdiņiem.

 

Virtuve

Pieredzējušie pavāri pagatavos gardas ikdienas maltītes un maltītes kāzām, jubilejām vai kolektīvu pasākumiem. Kafejnīcā var nobaudīt Bauskas īpašos ēdienus (vairāk lasi šeit: http://www.tourism.bauska.lv/lv/edinasana/bauskas-ediens), kuru izstrādē piedalījusies arī “Bērzkalnu” šefpavāre.

 

Sasniegumi, atzinības

2015.gadā viesu namā tika uzņemts Valsts prezidents.

2016.gadā viesu namā notika Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda uzraudzības sēde,kurā piedalījās arī citu  dalībvalstu pārstāvji.

Viesu nams ir rīkojis sanāksmi  visu Latvijas kristīgo konfesiju vadītājiem.

 “Bērzkalni” regulāri iesaistās akcijā “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”, piedāvājot latviešu nacionālos ēdienus uz Latvijas valsts svētkiem,  bet februārī iepazīstinot ar lietuviešu un igauņu nacionālo virtuvi.

 

Ēdienkarte

 

Ēdienkarte grupām no 20 pers. 

 

Papildu piedāvājumi

Uzņem tūristu grupas līdz 100 personām. Klāj banketa galdus divās zālēs: lielajā zālē pie galdiem 130 personām un mazajā zāle pie galdiem 70 personām.

Piedāvājumā Bauskas alus, kvass.

 
Bērzkalni 11A, Īslīces pag., Bauskas novads, LV-3901
+37126672449
Banketu telpas Baseins Gids runā angliski Gids runā krieviski Kafejnīca Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Restorāns Sauna Viesnīca Wi-fi 

Darba laiks

Viesnīca - visu diennakti;

Kafejnīca:
Pirmdiena - ceturtdiena : 12.00 - 20.00
Piektdiena - sestdiena : 12.00 - 22.00
Svētdiena : 12.00 - 20.00


Cenas

Viesnīca:
€ 15.00 - € 40.00/pers.; € 70.00 LUX numurs;

Kafejnīca:
Brokastis € 5.00 personai
Pamatēdiens no - EUR 4.20
Melna kafija - EUR 1.20

Objekti tuvumā


Pilskalns, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
+371 63923793
+371 63922280
Gids runā angliski Gids runā krieviski Gids runā vāciski Interaktīvas programmas Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Piedāvājums jaunlaulātajiem Suvenīri 
Bauskas pils

Bauskas pils

Bauskas pils vecākās daļas drupas, varenais 15.gs. Livonijas ordeņa cietoksnis pussalā starp Mūsas un Mēmeles sateku, kādreiz sargāja ordeņa valsts robežu. Bauskas pils jaunākā daļa – Kurzemes hercogu rezidence - celta 16.gs. beigās un ir pilnībā atjaunota. Bauskas pils ir vienīgā pils Latvijā, kas ilustrē renesanses un manierisma arhitektūras un lietišķās mākslas izpausmes Kurzemes hercogistē. 

Skatīt vairāk

"Miķelis", Gailīšu pag., Bauskas nov., LV-3931
+371 26443496
Airu laivu noma Banketu telpas Gids runā angliski Gids runā krieviski Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Peldvieta Piemērots bērniem vecumā no 1-3 gadiem Piemērots bērniem vecumā no 12-16 gadiem Piemērots bērniem vecumā no 3-7 gadiem Piemērots bērniem vecumā no 7-12 gadiem Rotaļu laukums Rotaļu stūris Sauna Telšu vietas 
Miķelis

Miķelis

Atpūtas komplekss “Miķelis” ir vieta, kur var iegriezties uz divām stundām, bet palikt divas dienas, jo te ir visi nosacījumi, lai negribētos braukt prom: ir ko apskatīt (Zemnieku sēta ar lielu ābeļdārzu un Retro auto muzejs), lielisks restorāns, jauna, moderna viesnīca, Mūsas upes krasts, plašie Zemgales lauki un miers.

 

Skatīt vairāk