Svētdiena, 27. Novembris, 2022. Lauris, Norberts
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Aveņi


Atrašanās vieta

Krogs “Aveņi” (80 vietas) atrodas autoceļu A7 un Bauska – Mežotne krustojumā, blakus Motormuzejam. “Aveņus” ir iecienījuši gan baušķenieki, gan viesi no citiem novadiem.

Atmosfēra

Kroga stilizētajās, romantiski senatnīgajās telpās var paēst nesteidzīgas pusdienas ar ģimeni vai draugiem, pavadīt jauku vakaru kompānijā. Tajā iekārtotas arī daļēji norobežotas vietas klusākai atmosfērai un netraucētām sarunām. Vasaras sezonā darbojas āra kafejnīca, kas izvietota terasē un zālājā, ir šūpoles un slīdkalniņš bērniem.

Virtuve

Virtuve ir ļoti daudzveidīga, un katrs viesis tajā noteikti atradīs kaut ko sev. Padomāts arī par mazajiem gardēžiem - izveidota ēdienkarte un bērnu stūrītis.

Sasniegumi, atzinības

„Bauskas novada uzņēmējs 2015” ēdināšanas nozarē.

Papildu piedāvājumi

Uzņem tūristu grupas līdz 70 personām. Viesi var izmantot banketu zāli, iespējams noīrēt visu krogu savam pasākumam. “Aveņi” apkalpo arī izbraukuma banketus. 

Piedāvājumā Bauskas alus, kvass

Derpeles iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV- 3901
+371 63960150
Banketu telpas Bērniem draudzīgs Gids runā angliski Gids runā krieviski Kafejnīca Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Latviešu virtuve Rotaļu laukums Rotaļu stūris Sauna 

Darba laiks

11:00-22:00

Cenas

Pamatēdiens EUR 8,00
Melna kafija EUR 1,70

Objekti tuvumā


Rātslaukums 1, Bauska, Bauskas novads, Lv-3901
+371 63923797
+371 27746484
Gids runā angliski Gids runā krieviski Interaktīvas programmas Q Latvija kvalitātes sertifikāts Suvenīri Tūrisma informācija Wi-fi 
Bauskas rātsnams

Bauskas rātsnams

Vienīgais atjaunotais 17.gadsimta rātsnams Latvijā. Tas savulaik uzcelts par birģermeistara un rātskungu privātajiem līdzekļiem un bijis lielākais un greznākais rātsnams visā Kurzemes un Zemgales hercogistē. 

Skatīt vairāk

Derpeles iela 2, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
+37167025887
Bērniem draudzīgs Gids runā angliski Gids runā krieviski Gids runā vāciski Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Piedāvājums jaunlaulātajiem Piknika vieta Rotaļu laukums Suvenīri Tūrisma informācija Wi-fi 
Bauskas Motormuzejs

Bauskas Motormuzejs

Bauskas Motormuzejs ir Rīgas Motormuzeja filiāle, kas tika atklāta 2011. gadā, kad bijušās noliktavas angāra telpas, kur glabājās nerestaurētā un neremontētā senā tehnika, tika mūsdienīgi rekonstruētas, paplašinātas un piemērotas izstāžu vajadzībām un apmeklētāju ērtībām. Pēc rekonstrukcijas Motormuzeja Bauskas filiāle ieguvusi īpašu apmeklētāju atzinību un godam ieņēmusi savu vietu starp tūristu iecienītajām Zemgales pērlēm – Rundāles, Bauskas un Mežotnes pili.

Skatīt vairāk

Nameji,Codes pag, Bauskas nov., LV-3901
+371 29882122
Āra nojume Grills Nakšņošanas iespējas Peldvieta Sauna Sporta laukums Telšu vietas Treileru vieta Ugunskura vieta Viesu, lauku mājas 
Nameji

Nameji

Viesu māja 2 km no Bauskas, pa ceļam uz Mežotnes pili. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes, WC, duša, virtuve, ir arī telšu vietas, neliela pirts,  pieejams  grills un āra kamīns.

 

Skatīt vairāk