Trešdiena, 17. Augusts, 2022. Oļegs, Vineta
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Viļa Plūdoņa piemineklis


Atrašanās vieta

Piemineklis V.Plūdonim atrodas Bauskas vecpilsētā,  Saules dārzā. No Rīgas uz Bausku var ērti nokļūt ar satiksmes autobusu, jābrauc līdz pieturai “Rātslaukums”, kas atrodas blakus Bauskas Rātsnamam.

 

Anotācija
Plūdoņa piemineklis izvietots uz dolomīta akmens pamata, izgatavots no nerūsējošā tērauda, pēc tam termiski īpaši tonēts. Tas atrodas Saules dārzā - skvērā starp Plūdoņa, Saules un Kalēju ielām. Piemineklis ir veidots kā grāmatas lapa, no kuras iznāk paša dzejnieka figūra, "uz saulaino tāli" izlido gulbji, tajā lasāmi dzejas fragmenti.

 

Piedāvājumi

  • Brīvi pieejams objekts

 

Saules dārzs, Plūdoņa iela, Bauska, Bauskas nov.


Darba laiksCenas

Objekti tuvumā


Kalna iela 6, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
+371 63960506
+371 63960508
Gids runā angliski Gids runā krieviski Interaktīvas programmas Konferenču, semināru telpas Piemērots bērniem vecumā no 3-7 gadiem Piemērots bērniem vecumā no 7-12 gadiem Uzliktnis bērnu podam Wi-fi 
Bauskas muzejs

Bauskas muzejs

Bauskas muzejā var iepazīt Bauskas novada vēsturi, ebreju un vācu minoritātēm, to kultūru un nozīmīgumu Bauskas vēsturē, 20.gs. pilsētnieku ikdienu, sadzīvi un izklaidēm. Muzejā iekārtotas vairākas pastāvīgas ekspozīcijas, regulāri notiek izstādes un ir izveidotas muzejpedagoģiskās programmas.

Skatīt vairāk

Kalna iela 6, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
+371 63960509
+371 63960508
Gids pa Bauskas vecpilsētu

Gids pa Bauskas vecpilsētu

Ekskursijas vada Bauskas  muzeja vēsturnieki.

Ekskursijas maršruts vecpilsētā : Rātslaukums – Rīgas iela-  Saules iela - Plūdoņa iela – Rātslaukums – Luterāņu baznīca – Katoļu baznīcas dārzs – Pētera akmens – Brīvības piemineklis – Bauskas pils  (bez pils muzeja apmeklējuma).

Skatīt vairāk