Vides objekti, pieminekļi
Keramikas mozaīka
Brīvi pieejams objekts - mozaīka ar ūdens un zivs motīviem. Strautnieku ielā uz šķūnīšiem pie Mēmeles upes
Rožu aleja
Rīgas ielas namu fasādes posmā no Kalna ielas līdz Baznīcas ielai rotā krāšņi rožu dekori, ko izgatavojuši Bauskas un Bauskas novada astoņu pagastu iedzīvotāji – kopskaitā ap 140 dalībnieku!
Sinagogas dārzs
Bauskas vecpilsētā, Rīgas ielā 35, vietā, kur atradās 1844.gadā celtā un nacistu uzbrukumos 1941.gada jūlijā nopostītā Bauskas Lielā sinagoga, izveidots piemiņas memoriāls „Sinagogas dārzs”. Sinagogā par rabīnu kalpoja Ābrams Īzaks Kuks – izcils reliģiskais domātājs, kabalists, skolotājs, vēlāk pirmais Izraēlas Zemes virsrabīns.
Tauriņu deja
Brīvdabas izstāde Vecumnieku centra parkā , kas atrodas pretī vidusskolai (ceļa otrajā pusē)
Ozola acīm
Vides apskates objekts, kas veidots no šajā vietā auguša, bet 2013.gadā zibens sasperta ozola
Brīvības piemineklis Iecavā
Iecavas parkā Iecavas upes senlejas krastā atrodas P. Bandera 1936.g. akmenī kaltais Brīvības piemineklis.
Vides objekts "Bārbala"
Bārbeles centra pļaviņā (Bārbeles dižaudzē) uzstādīts vides objekts "Bārbala"
Piemineklis ģenerālim K.Berķim.
Ģenerāļa K.Berķa (1884. - 1942.) dzimtās mājas vieta un ozols. Latvijas armijas komandieris no 1934.gada un pēdējais Neatkarīgās Latvijas valsts Kara ministrs no 1940. gada.
Memoriāls holokausta upuriem Likvertenu silā
Piemiņas memoriāls nogalinātajiem ebrejiem 1941.g.
Pētera I akmens
Pētera I akmens atrodas Kalēju ielas galā un ir kļuvis leģendārs, pateicoties pilsētnieku nostāstiem, ka uz tā Ziemeļu kara laikā pusdienojuši Krievijas un Polijas valdnieki Pēteris I un Augusts II (Stiprais), kuri pēc maltītes palikuši zem akmens savas zelta karotes.
Brīvības piemineklis
Piemineklis Latvijas brīvības cīņās kritušajiem ir celts par Bauskas iedzīvotāju un organizāciju ziedojumiem. Sākotnējais akmens piemineklis pēc Ed.Kuraua firmas dizaina no Somijas granīta izgatavots vietējā akmeņkaļa J.Sieriņa darbnīcā. Tagadējo izskatu ieguvis 1992. gada 18. novembrī, kad uz akmens pieminekļa uzstādīta senlatviešu karavīra bronzas skulptūra, ko pēc tēlnieka Kārļa Jansona meta veidojis viņa dēls Andrejs Jansons.
Viļa Plūdoņa piemineklis
Piemineklis novadniekam, dzejniekam un skolotājam V.Plūdonim uzstādīts 2014.gada augustā Bauskā, atzīmējot pilsētas 405 gadadienu. Tā autors ir tēlnieks Ģirts Burvis.