Otrdiena, 06. Decembris, 2022. Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Sidrabceramics


Sidrabceramics darbnīcā Santas Rocēnas rokām top akmensmasas trauki, tāpat, nelielajā darbnīcā ir iespēja darboties pašiem. Piedāvā izveidot traukus dažādās tehnikās:
rullētajā tehnikā - akmensmasa tiek izrullēta, tad veidota izvēlētā trauka formā uz ģipša veidnes vai konstruējot trauku pašam, no izrullētā materiāla izgriežot vajadzīgās formas pēc šablona;
lipinātajā tehnikā - trauks tiek veidots no akmensmasas strēmelēm, kuras, lipinot vienu virs otras, darina vēlamo trauku;
iespēja izmēģināt darbu uz podnieka virpas (vienlaicīgi vienai personai).
Iespējams īstenot arī individuālas velmes, piemēram, rotu darināšanu vai magnētiņu izgatavošanu un citas. Maksimālais dalībnieku skaits vienlaicīgi - četras personas.
Piedāvā arī izbraukuma nodarbības.
 
Cita informācija:
Izgatavotie darbi tiks apdedzināti un noglazēti sešu nedēļu laikā. Gatavos darbus iespējams saņemt mēneša laikā darbnīcā vai par atsevišķu samaksu sev tuvākajā Omniva vai DPD pakomātā, vai ar kurjera starpniecību.
Skolas iela 4b, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov.
+371 26 666 168

Darba laiks

Pirmdiena - piektdiena 9:00 - 20:00,
Sestdiena 10:00 - 20:00,
Svētdiena - brīvdiena.
Apmeklējums obligāti jāpiesaka!
Dalība meistarklasēs jāpiesaka vismaz trīs dienas pirms nodarbības, bet jārēķinās, ka vasaras sezonā nedēļas nogales var būt aizpildītas vairākas nedēļas uz priekšu.

Cenas

Viena trauka izgatavošanai rullētajā vai lipinātajā tehnikā nepieciešamas apmēram divas stundas. Iespējams izgatavot bļodiņu, šķīvi, krūzīti, podiņu vai nelielu vāzīti. Cenā iekļauti materiāli un darba apdedzināšana krāsnī.
Individuāla darbošanās jebkurā tehnikā - 25 eiro stundā
Nodarbība divām līdz četrām personām - 30 eiro no dalībnieka.
Izbraukuma nodarbība - pēc vienošanās, atkarībā no velmēm un dalībnieku skaita.

Objekti tuvumā