Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Green Road Trips


Piedāvājumā dažādi maršruti un iespēja izveidot individuālu maršrutu pēc klientu vēlmēm:

 

  • „ Meža ezeru tūre ”

Aizraujošs meža ceļu maršruts, kura laikā apskata Staņķu dzirnavu ezeru un Aklezeru, kurš ir ļoti neparasts savu purvaino krastu dēļ. Viena no pietrurvietām būs pie Zvirgzdes kāpas, kas uzskatāma par vienu no lielākajā iekšzmes kāpām Latvijā. Tajā uzkāpjot paveras burvīgs skats uz mežu no augšas. Tūres noslēgumā ir iespēja paviesoties bišu dravā ”Dzintarlāse”, kur var apskatīt bišu stropus, uzzināt, kā dzīve rit bišu dravā un noskaidrot, kā tiek darināts medus vīns un stiprie alkoholiskie dzērieni no medus. Ekskursijas garums - 2 stundas.

  • „Riekstukalns un Observatorija”

 Aktīva un skaista ekskursija no Vecumniekiem pa Zvirgzdes meža ceļiem līdz Riekstukalnam, kur  atrodas Baldones observatorijas „ pilsētiņa ” . Pa ceļam līdz Baldones observatorijai ainaviskas pieturas pie Zvirgzdes kāpas un Aklezera. Observatorijā ir vienreizēja iespēja paceļot kosmosa tālēs, kā arī palūkoties tuvāk uz Saules sistēmas planētām, jo tikai šeit ir unikāls liela redzeslauka teleskops, lielākais Baltijā un viens no lielākajiem šādas sistēmas teleskopiem Eiropā. Baldonē esošā observatorija ir vienīgā profesionālā observatorija Latvijā, kur nodarbojas ar novērojumiem optiskajā diapazonā.

Ekskursijas ilgums  ~ 3 stundas (bez observatorijas apmeklējuma)

Observatorijas apmeklējums ir jāpiesaka iepriekš.

 

 

  •  „Daugavas krasts”

Maršruts ved no Vecumniekiem cauri Zvirgzdes un Tomes mežiem līdz Ķeguma HES.  Maršrutā ir dažadas kvalitātes un nozīmes lauku un mežu ceļi, un tas ir pietiekoši dinamisks brauciena baudīšanai. Šīs tūres laikā pēc vēlēšanās ir iespēja ieplānot pikniku ar gaļas cepšanu, izvēloties kādu no skaistām dabas vietām.  Tūres ilgums bez piknika ir ~2,5 stundas.

 

  • „Ekspedīcija”

Ekspedīcija ir klientu izvēlēts maršruts pa grants un mazākas nozīmes mežu ceļiem jebkurā Latvijas novadā, iepriekš savstarpēji vienojoties par vēlmēm un maršruta iespējām. Ir iespēja plānot ekspedīciju gan vienas dienas garumā, gan arī uz divām vai pat trim dienām, atkarībā no Latvijas novada un plānotā maršruta garuma. Cenas tiek saskaņotas indviduāli ar katru klienu, un tās ir atkarīgas no ceļojuma ilguma un novada, kurā tas norisināsies.

Piedāvā vairāku velosipēdu nomu - sīkāka informācija zvanot!

 

 

 

 

Bauskas iela 17, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov.
+37129393199
+37128815330
Gids runā angliski Gids runā krieviski Velo noma 

Darba laiks

Ekskursijas notiek katru dienu.
Apmeklējumu lūdz pieteikt vismaz divas stundas iepriekš!

Cenas

Objekti tuvumā


"Jūras", Vecumnieki, Bauskas nov., LV-3933
+371 63976528
Jūras

Jūras

Kokamatnieka sētā „Jūras” apbrīnas vērti ir radošā amatnieka Jura Audzijoņa darinātie darbi – Kristus tēls, dzirnavas, baznīca, lapene. 

Skatīt vairāk

Vecumnieki, Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3933
+371 26400501
Sauna 
Slokas

Slokas

Viesu māja 40 km no Bauskas. 

Atvērta no marta līdz decembrim, pieejamas divas mājas, katrā māja līdz 8 personām. 

Pirts.

Skatīt vairāk

"Pīlādži", Stelpe, Stelpes pag., Bauskas nov., LV-3925
+371 28456456
+371 26439235
Airu laivu noma Makšķerēšana Nakšņošanas iespējas Pastaigu, dabas takas Peldvieta Piknika vieta Rotaļu laukums Sporta laukums Telšu vietas Treileru vieta Ugunskura vieta 
Pīlādžu mototrase

Pīlādžu mototrase

Sporta un atpūtas parks „Pīlādži” ir fantastiska vieta sporta spēļu, lielu, privātu, bērnu pasākumu rīkošanai, ģimeniskai atpūtai dabā kā arī festivālu un dabas kinovakaru organizēšanai.

Skatīt vairāk