Svētdiena, 13. Oktobris, 2019. Irma, Mirga
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Tūrisma informācijas centrs


Bauskas tūrisma informācijas centrs atrodas pašā Bauskas vecpilsētas sirdī  - atjaunotajā Bauskas rātsnamā. Tas ir ērti sasniedzams, jo ir izvietots pie  A7 ceļa, blakus autobusa pieturai “Rātslaukums”, pie centra atrodas plaša autostāvvieta. Tūrisma informācijas centrs darbojas pamatojoties uz Reglamentu. 

Tūrisma informācijas centra darbinieki latviski, krieviski, angliski un zviedriski sniegs bezmaksas informāciju par apskates objektiem, aktivitātēm, naktsmītnēm, ēdināšanas iestādēm un pasākumiem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā. Te ir iespējams iegādāties  Luxexpress autobusu biļetes,  Jāņa Sētas kartes, bukletus, pastkartes un suvenīrus.
 

Tūrisma informācijas centra telpās atrodas bezmaksas ekspozīcija “Sver un mēri Bauskā”, kurā var uzzināt par Rātsnama vēsturi, senajiem svariem un mēriem Kurzemes Zemgales hercogistē, kā arī tiek piedāvāta  iespēja nosvērties un nomērīties senajās mērvienībās – pudos un olektīs, par to saņemot sertifikātu.
 

Informācijas centrā ir iespējams saņemt bezmaksas brošūras par Bausku un apkārtni, Latvijas reģioniem, Latviju kopumā, kā arī par atsevišķām pilsētām un to tūrisma produktu un pakalpojumu piedāvājumu. Apmeklētāju ērtībai, centrā  bez maksas pieejams dators ar interneta pieslēgumu, kā arī Wi-fi.
 

Ja pirms došanās uz Bausku jau iepriekš vēlaties uzzināt par Bauskas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu un pakalpojumiem, iesakām izpētīt šo tūrisma portālu, kurā ir iespējams iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem, kā arī lejupielādēt tūrisma brošūras un kartes. Jūsu ērtībai ir izveidots arī maršrutu plānotājs.

 

Tūrisma informācijas centra darba laiks:

1.janvāris - 30.aprīlis un 1.oktobris-31.decembris       P-Pt   9:00-17:00    S,   10:00-14:00     Sv. brīvdiena
1. maijs - 30.septembris                                                  P-Pt   9:00-18:00    S, Sv  10:00-16:00

 

Tūrisma informācijas centrs apmeklētājiem ir slēgts tas 1.janvārī, Lieldienās, 1.maijā, 23. 24.jūnijā, 18.novembrī, 24.,25.,26. un 31. decembrī!  Pēc darba laika tūrisma informācija pieejama mājas lapā www.tourism.bauska.lv, kura pieejama arī mobilajām ierīcēm. 

Adrese: Rātslaukums 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
Tālrunis: +371639 23797, +371 27746484 (LMT)
E-pasts:  tic@bauska.lv 

Mēs sociālajos tīklos:

https://twitter.com/visitbauska  

https://www.facebook.com/visitbauska

http://www.draugiem.lv/visitbauska

https://www.instagram.com/visitbauska