Pirmdiena, 23. Maijs, 2022. Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Velo maršruti


Bagātā Zemgale Nr 402 (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Maršruts bagāts ar apskates vietām un ļauj iepazīt Zemgali un tās ļaudis. No Bauskas līdz Skaistkalnei ceļš līkumo gar Mēmeli, bet upes klātbūtni var tikai nojaust aiz labības laukiem un pļavām. Arī Zemgalē ir Ērgļi, te maršruts pa gājēju tiltiņu šķērso Mēmeli un turpina savu ceļu līdz Skaistkalnei. Maršruts vairāk piemērots divu dienu izbraucienam, tad vairāk laika atliek apskates objektu iepazīšanai un sarunām ar vietējiem. Izbrauciena vērts ir arī alternatīvais loks caur Bruknu, un brauciena noslēgumā apskates saimniecībā „Vaidelotes” izbaudiet īstu Zemgales zemnieku ēdienu. 

Bauskas apkārtnes pilis Nr 401  (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Velomaršruts apvieno trīs Bauskas apkārtnes pilis un virzās dabas parka „Bauska” teritorijā gar Lielupes upi. Tas veicams aptuveni no maija līdz oktobrim, jo pontonu tiltiņu pāri Lielupei pie Mežotnes pils uz ziemas sezonu ieziemo, tādēļ, ja brauciet agrā pavasarī vai vēlā rudenī, sazinieties ar mums, lai precizētu, vai tiltiņš ir uzstādīts. Maršruts ir piesātināts ar apskates objektiem, tādēļ tā veikšana plānojama kā pilnas dienas izbrauciens.

Karte lejuplādei,  Buklets lejuplādei

 

Bauskas novada maršruts  (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Maršruts Bauska - Lejenieki - Mūsas trase - Bērzkalni - Bauska.

 

 

Iecavas novada maršruts  (GPX fails lejuplādei) 

Piedāvājums: Maršruts sākas Iecavas vēsturiskajā centrā, izbraucot cauri angļu stila parkam – ceļš tālāk ved pa Iecavas novada plašumiem, izmetot loku caur pilsētas centru maršruts noslēdzās sākumpunktā. Vienas dienas izbrauciens Iecavas apkārtnes iepazīšanai, kura laikā būs apskatāmi tūrisma objekti gan Iecavas pilsētā, gan ārpus tās.

 

 

 

 

 

Bauskas TIC kartes My Viewranger