Sestdiena, 04. Jūlijs, 2020. Sandijs, Sandis, Uldis, Ulvis
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Bauskas alusdarītava


Bauskas alusdarītava līdz 2020.gada septembrim ekskursijas nepieņem!

Atrašanās vieta

“Bauskas alus” atrodas 3 kilometru attālumā no Bauskas centra un netālu no viesu nama “Bērzkalni”. Visērtāk turp doties ar privāto transportu, bet iespējams nokļūt ar  satiksmes autobusu no Rīgas līdz Bauskas autoostai un tad kājām vai ar satiksmes autobusu līdz pieturai “Mežniecība”.

 

Anotācija
Alus darītava „Bauskas alus” ir dibināta 1981.gadā. Sākotnēji uzņēmums darbojies starpkolhozu konservu fabrikas sastāvā, ražojot tā laika tradicionālās alus šķirnes: „Marta alus”, „Rīgas alus” un „Senču alus”.  1982.gadā uzņēmums uzsāk tagad tik pazīstamo alus šķirņu „Bauskas gaišais” un „Bauskas tumšais” ražošanu.

 No uzņēmuma pirmsākumiem alus darītavā strādā vecākais un leģendārais alus darīšanas speciālists Latvijā Kārlis Zālītis. Viņa ieguldītais darbs alus darīšanas nozarē 2001.gadā novērtēts ar 5. pakāpes Trīszvaigžņu ordeni.

 

Piedāvājumi

  • Ekskursija kopgrupā. Alusdarītavas apskate un produkcijas degustācija individuālajiem apmeklētājiem katra mēneša pirmajā sestdienā no marta līdz oktobrim
  • Firmas veikals "Bauskas miestiņš un citi labumi" piedāvā ne tikai "Bauskas alus" produkciju, bet arī citu vietējo ražotāju produkciju

Programmas tūristu grupām un kolektīviem

"Imantas", Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3901
+371 63960013
+371 25770575
Gids runā angliski Gids runā krieviski 

Darba laiks

Pieteikt iepriekš!

Cenas

Ekskursijas ilgums 1-1,5 stunda. Grupā virs 10 cilvēkiem: pieaugušajiem 7,00 Euro personai; Pensionāriem, skolēniem 3,00 Euro personai, studentiem 4,00 Euro personai.

Objekti tuvumā