Otrdiena, 07. Aprīlis, 2020. Helmuts, Zina, Zinaīda
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Dabas taka Bauskā


Atrašanās vieta

Taka sākas Bauskas vecpilsētā Mēmeles kreisajā krastā, aiz Dambja un Rūpniecības ielas krustojuma.  No Ķirbaksalas tā turpinās pa Mūsas labo krastu un atgriežas Brīvības bulvāra un Uzvaras ielas krustojumā. No Rīgas uz Bausku var ērti nokļūt ar satiksmes autobusu, jābrauc līdz pieturai “Rātslaukums” un jādodas pa Rīgas ielu Bauskas pils virzienā.

 

Anotācija
Ejot pa taku, paveras brīnišķīgs skats gan uz veco dambi, gan krāčaino un akmeņaino Mēmeles līkumu un pils ziemeļu nogāzi. Aiz Ķirbaksalas sākas Lielupe, bet atpakaļceļā iespējams aplūkot dolomīta atsegumus Mūsas krastā, kur pavasarī noteikti var ieraudzīt sildāmies zalkšus.

 

Piedāvājumi

  • Dabas taka ikdienā ir pieejama katram interesentam, bet maksas pasākumu laikā estrādē (Kantri mūzikas festivāls, teātra izrādes, koncerti, diskotēkas un tml.) piekļuve šai takai ir ierobežota, jo teritorija tiek norobežota, lai tajā nevarētu iekļūt cilvēki bez biļetēm. No novembra līdz maijam  - taka pieejama daļēji, jo uz nesezonu tiek izņemts tilts, kurš savieno Ķirbaksalu ar pilskalna teritoriju. 
Pilskalns, Bauska, Bauskas nov.
+371 63923797

Darba laiks

Maijs-Oktobris (Ķirbaksala)


Cenas

Objekti tuvumā