Sestdiena, 17. Novembris, 2018. Hugo, Uga, Uģis
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Vēl mēnesis līdz maršruta un akcijas "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!" 2018 noslēgumam


Vēl mēnesis līdz maršruta un akcijas 2018.05.01 Vēl mēnesis līdz maršruta un akcijas "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!" 2018 noslēgumam

KOPĪGS TŪRISMA MARŠRUTS UN AKCIJA  “IEPAZĪSTI KAIMIŅUS ZEMGALĒ!” 2018
1.maijs – 25.septembris, Latvijas – Lietuvas pierobeža

 

Šī gada 1.maijā Pakrojā tika dots oficiāls starts Latvijas pierobežā ceļošanas akcijai “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuras mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar šo teritoriju tūrisma objektiem un  pasākumiem. Šo akciju jau otro gadu organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.  Izdotajā maršruta brošūrā pieejama informācija par 48apskates vietām un pasākumiem. Tiem, kuriem patīk spēles elements saņemot zīmogu akcijas vietās un iesniedzot akcijas kartes Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvalesvai Jonišķu Tūrisma informācijas centros līdz  27.septembrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām.

  • 8 (astoņi) dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vismaz 8(astoņus) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā pa vienam), varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas.
  • 4 (četri) Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16  (sešpadsmit) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas, Jonišķu rajona pašvaldībām.
  • 4 (četri) Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 (sešpadsmit) akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Akcijas dalībnieki aicināti publicēt un dalīties ar iespaidiem sociālajos medijos, lietojot mirkļbirku #kaiminizemgale, kā arī sūtīt attēlus un atsauksmes uz e-pastu tic@bauska.lv.

Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole Zilpure pateicas pašvaldībām par līdzfinansējumu, sponsoriem un akcijas atbalstītājiem, bez kuriem projekts nebūtu iespējams. Akcijas dalībnieku atsauksmes no pagājušā gada rāda, ka cilvēkiem ideja patīk, atzīst I.Turkupole-Zilpure.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 13.oktobrī Bauskā,  līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

Sīkāka informācija par akciju atrodama https://www.facebook.com/kaiminizemgale

Projekta mājas lapa       Akcijas brošūra lejuplādei 

Foto: Ieva Pankrate

  

Inese Turkupole-Zilpure

Bauskas Tūrisma informācijas centra un projekta vadītāja
+371 63923797, inese.turkupole.zilpure@bauska.lv


Citas ziņas