Pirmdiena, 15. Jūlijs, 2019. Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Mūzikas un mākslas festivāls "Vivat Kurlandia!" 2019


Mūzikas un mākslas festivāls Mūzikas un mākslas festivāls "Vivat Kurlandia!" 2019

20. jūlijs, sestdiena

12:00

Bauskas pils

Bērnu koncerts “SENIE MŪZIKAS INSTRUMENTI”

13:35

Bauskas pils pagalms

Festivāla atklāšanas uzrunas

14:00

Bauskas pils

Koncerts "TENPERENTIA"

Viduslaiku mūzikas ansamblis Rumorum (Šveice):

Grace Newcombe (balss, arfa, taustiņinstrumenti)

Jacob Marini (viola d'arco, lauta)

Félix Verry (fidele, rebeks)

Mara Winter (viduslaiku flautas)

16:00

Bauskas pils

Koncerts "DIALOGOS"

Viduslaiku mūzikas ansamblis Eloqventia (Spānija):

Alejandro Villar (viduslaiku flautas un stabules)

David Mayoral (viduslaiku perkusijas)

18:00

Bauskas pils

Koncerts "SI DOLCE È'L TORMENTO"

Romina Basso (meco soprāns, Itālija)

Alberto Mesirca (ģitāra, Itālija)

20:00

Bauskas kultūras centrs

MARCO DA GAGLIANO operas "LA DAFNE" (1608) uzvedums vēsturiskajā sveču apgaismojumā

Eiropas Operas Akadēmijas solisti

Rūta Vosyliūtė (soprāns, Lietuva)

Terēze Gretere (soprāns)

Ansis Bētiņš (tenors)

Rinalds Kandalincevs (baritons)

Edgars Skarbulis (bass)

Baroka orķestris Collegium Musicum Riga

Katerina Antonenko (vēsturiskie žesti, Lielbritānija/Krievija)

Diriģents Māris Kupčs u.c.

22:00

Bauskas pils pagalms

Koncertuzvedums "ZAUDĒTĀ PARADĪZE"

Seno deju grupa Galms

Ansamblis Trakula

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas bērnu koris Via Stella

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. jūlijs, svētdiena

11:30

Bauskas Sv. Gara baznīca

Koncerts “OCCHI BELLI”

Ieva Pļaviņa (soprāns)

Anete Viļuma (soprāns)

Amanda Vingre (ērģeles, klavesīns)

12:00

Bauskas pils pagalms

VI Paukošanās turnīrs "IUS GLADII"

jeb Zobena tiesības

14:30

Bauskas pils

Koncertuzvedums "LA DONNA"

Ilze Grēvele-Skaraine (soprāns)

Beāte Zviedre (aktrise, soprāns)

Agnese Kanniņa (baroka vijole)

Māra Botmane (baroka čells)

Talitha Cumi Witmer (teorba, Nīderlande)

Liene Madern-Stradiņa (klavesīns, Nīderlande)

Ance Kukule (režisore)

16:30

Bauskas pils

Koncerts "SONETTI DI VITA"

Elīna Avotiņa (aktrise, mecosoprāns)

Ieva Nīmane (blokflauta)

Minyoung Kim (klavesīns, Austrija/Koreja)

18:30

Bauskas pils

Koncerts "VIBES OF PURCELL"

Senās mūzikas ansamblis Neymann Ensemble (Latvija, Austrija, Itālija):

Ansis Bētiņš (tenors)

Laura Šarova (baroka vijole)

Maija Andersone (baroka vijole)

Maria Danneberg (viola da gamba)

Elīna Vidriķe (baroka fagots)

Mauro Pinciaroli (teorba)

Ernests Neimanis (klavesīns un ērģeļpozitīvs)

 


Citas ziņas