Otrdiena, 06. Decembris, 2022. Niklāvs, Nikolajs, Niks, Nikola
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Līdz Rundāles pilij ar sabiedrisko transportu varēs nokļūt arī ziemas sezonā


Līdz Rundāles pilij ar sabiedrisko transportu varēs nokļūt arī ziemas sezonā 2022.10.31 Līdz Rundāles pilij ar sabiedrisko transportu varēs nokļūt arī ziemas sezonā

Sabiedriskā transporta padomes sēdē, kas notika šī gada 28. oktobrī, tika lemts par izmaiņām reģionālo autobusu maršrutos, tai skaitā, par reisiem uz Rundāles pili.
 

Izvērtējot eksperimentālo reisu rezultātus maršrutā nr. 7480 Rīga–Bauska, kas ir saistoši Rundāles pils apmeklētājiem un Bauskas novada iedzīvotājiem, tika lemts saglabāt iespējas vasaras sezonā (no 1.maija līdz 30.septembrim) nokļūt uz Rundāles pili bez pārsēšanās Bauskā.
 

Lai noskaidrotu pasažieru vēlmi braukt uz Rundāles pili arī ziemas sezonā, tika lemts atjaunot šogad ieviestās izmaiņas, iekļaujot tās pastāvīgajā kustību sarakstā. Arī turpmāk pasažieri reisos, kur autobuss plkst. 09.20 un plkst. 12.20 izbrauc no Rīgas autoostas, varēs aizbraukt līdz Rundāles pilij (reisi pagarināti), savukārt atpakaļceļā no izcilā baroka un rokoko arhitektūras un mākslas pieminekļa Rīgas virzienā ar autobusu doties plkst. 14.05 vai plkst. 17.10.

 

Informācija: Autotransporta direkcija


Citas ziņas