Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Bauskas novada 2022.gada apņemšanās


Bauskas novada 2022.gada apņemšanās Bauskas novada 2022.gada apņemšanās

Ik gadu, šajā pirmssvētku laikā, mēs uzstādām mērķus un veidojam apņemšanās nākamajam gadam. Bieži viena no vēlmēm ir "vairāk ceļot", tādēļ mēs esam sagatavojuši Jums nelielu špikeri, kas ir pilns ar idejām un ieteikumiem Bauskas novada iepazīšanai.

Šajā apņemšanās kalendārā esam iekļāvuši ieteikumus dažādām aktivitātēm, kas vislabāk piemērotas konkrētam mēnesim un gadalaikam. Katru mēnesi VisitBauska sociālajos medijos publicēsim plašāku informāciju par pasākumiem un aktivitātēm, lai Jūsu viesošanās Bauskas novadā būtu bagātāka un interesantāka!
 

Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs aicina Jūs 2022.gadu pavadīt Bauskas novadā, baudot mūsu tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvātos produktus!

Lejupielādē un izprintē šo apņemšanās kalendāru jau tūlīt!

 

 

Sveiciens Jaunajā gadā! Decembrī publicējām 2022.gada apņemšanās kalendāru ar dažādām idejām, lai padarītu šo gadu aizraujošu piedzīvojumu pilnu!

Kā solījām, katru mēnesi VisitBauska sociālajos medijos publicēsim plašāku informāciju par pasākumiem un aktivitātēm, lai Jūsu viesošanās Bauskas novadā būtu vēl bagātāka un interesantāka!

Nu tad varam sākt!

Augustā vēlamies Jūs izaicināt apmeklēt mazāk zināmas vietas, kā arī doties īsākos vai garākos pārgājienos, pamatā izmantojot Camino Latvia svētceļu! ​

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Viesojoties mūsu novadā, neaizmirstiet ieturēt maltīti kādā no ēstuvēm, nakšņot kādā no viesu namiem vai vienkārši uzņemt foto un dalīties sociālajos medijos, lietojot mirkļbirku #visitbauska, lai mēs un Tavi draugi uzzina, cik forši ir mūsu pusē! 
2022.GADA PASĀKUMU PLĀNS! ŠEIT

 


Citas ziņas