Ceturtdiena, 20. Janvāris, 2022. Alģis, Aļģirds, Oļģerts, Orests
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku oficiālais tūrisma portāls

Bauskas novada 2022.gada apņemšanās


Bauskas novada 2022.gada apņemšanās Bauskas novada 2022.gada apņemšanās

Ik gadu, šajā pirmssvētku laikā, mēs uzstādām mērķus un veidojam apņemšanās nākamajam gadam. Bieži viena no vēlmēm ir "vairāk ceļot", tādēļ mēs esam sagatavojuši Jums nelielu špikeri, kas ir pilns ar idejām un ieteikumiem Bauskas novada iepazīšanai.

Šajā apņemšanās kalendārā esam iekļāvuši ieteikumus dažādām aktivitātēm, kas vislabāk piemērotas konkrētam mēnesim un gadalaikam. Katru mēnesi VisitBauska sociālajos medijos publicēsim plašāku informāciju par pasākumiem un aktivitātēm, lai Jūsu viesošanās Bauskas novadā būtu bagātāka un interesantāka!
 

Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs aicina Jūs 2022.gadu pavadīt Bauskas novadā, baudot mūsu tūrisma pakalpojumu sniedzēju piedāvātos produktus!

Lejupielādē un izprintē šo apņemšanās kalendāru jau tūlīt!

Sveiciens Jaunajā gadā! Decembrī publicējām 2022.gada apņemšanās kalendāru ar dažādām idejām, lai padarītu šo gadu aizraujošu piedzīvojumu pilnu!

Kā solījām, katru mēnesi VisitBauska sociālajos medijos publicēsim plašāku informāciju par pasākumiem un aktivitātēm, lai Jūsu viesošanās Bauskas novadā būtu vēl bagātāka un interesantāka!

Nu tad varam sākt!

JANVĀRIS. Iesakām apmeklēt kādu no muzejiem bez steigas un bez burzmas!

Kāpēc tieši janvārī? Jo, mūsuprāt, tas ir droši un pat ekskluzīvi -  Jūs varēsiet rūpīgāk izpētīt muzeja ekspozīcijas, baudīt tā piedāvājumu. Noskaties Rundāles pils video un iedvesmojies - cik ekskluzīvi tas ir - viesoties muzejā janvārī!

Izstaigāt pilis, iepazīties ar senlietu un novadpētniecības kolekcijām, izpētīt senos spēkratus un dzirnavas. Neaizmirsti par citiem mazajiem muzejiem, kurus vērts apmeklēt, bet to apmeklējums jāpiesaka iepriekš! BET. Neaizmirsti arī ieturēt maltīti kādā no ēstuvēm, nakšņot kādā no viesu namiem vai vienkārši uzņemt foto un dalīties socialajos medijos lietojot mirkļbirku #visitbauska , lai mēs un Tavi draugi uzzina, cik forši ir mūsu pusē!

Bauskas muzejā līdz 16. janvārim apskatāma Neonillas Medvedevas gleznu izstāde "Cilvēks, daba un mašīnas", bet līdz 30. janvārim - Ivetas Skrastiņas fotoizstāde "Kurzemes enģeļi" un Latvijas Floristu apvienības darbu izstāde "Laiks". Jau no 18. janvāra Bauskas muzejā būs apskatāmas iecavnieces Tatjanas Paļčukas Rikānes gleznas un 21. janvārī no 13:00-21:00 notiks Barikāžu atcerei veltīts pasākums.

 


Citas ziņas