Trešdiena, 21. Februāris, 2018. Ariadne, Eleonora
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Bauskas pils krogs


Atrašanās vieta

Kafejnīca “Pils Krogs” atrodas skaistās Bauskas pils telpās. To iecienījuši gan tūristi, kas apmeklē Bausku, gan vietējie iedzīvotāji, kam patīk ieturēt labu maltīti ārpus mājas.

Atmosfēra

Tā kā kafejnīca atrodas tieši viduslaiku pilī, tajā ir arī viduslaiku noskaņa. Kafejnīca sastāv no 3 atsevišķām telpām, kas savienotas ar vaļējām durvju ailām. Ķieģeļu sienas, sveces, lielie koka galdi un soli un atbilstoša mūzika rada šīs kafejnīcas īpašo atmosfēru.

Virtuve

Kafejnīca piedāvā latviešu un nedaudz latviskotus Eiropas valstu ēdienus, kas lieliski piestāv "Pils Kroga" viduslaiku stilam. Katru gadu “Pils Krogs” iesaistās akcijā “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”, piedāvājot latviešu nacionālos ēdienus uz Latvijas valsts svētkiem,  bet februārī iepazīstinot ar lietuviešu un igauņu nacionālo virtuvi.

Sasniegumi, atzinības

“Pils kroga” veiksmes pamatā ir gaumīgs un kvalitatīvs vēsturisku un stilīgu elementu savienojums gan interjerā, gan ēdienos.

 

ĒDIENKARTE 2017

 

ĒDIENKARTE GRUPĀM   no 10 cilvēkiem

 

Papildus piedāvājumi

Uzņem tūristu grupas līdz 100 personām. Klāj banketu galdus gan uz vietas, gan izbraukumos, kā arī piegādā kompleksās pusdienas. 

Piedāvājumā Bauskas alus, kvass

Bauskas pils, Pilskalns, Bauskas novads, LV-3901
+371 29959030
info@pilskrogsbauska.lv
Banketu telpas Gids runā angliski Gids runā krieviski Kafejnīca Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Latviešu virtuve 

Darba laiks

No maija līdz septembrim: 10:00-19:00

No oktobra līdz aprīlim slēgts; apkalpo banketus pēc iepriekšēja pieteikumaCenas

Kompleksās pusdienas EUR 3,20

Pamatēdiens (franču karbonāde) - EUR 5,90

Melna kafija EUR 1,20

Objekti tuvumā


Pilskalns, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
+371 63923793
+371 63922280
Gids runā angliski Gids runā krieviski Gids runā vāciski Interaktīvas programmas Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Piedāvājums jaunlaulātajiem Suvenīri 
Bauskas pils

Bauskas pils

Bauskas pils vecākās daļas drupas, varenais 15.gs. Livonijas ordeņa cietoksnis pussalā starp Mūsas un Mēmeles sateku, kādreiz sargāja ordeņa valsts robežu. Bauskas pils jaunākā daļa – Kurzemes hercogu rezidence - celta 16.gs. beigās un ir pilnībā atjaunota. Bauskas pils ir vienīgā pils Latvijā, kas ilustrē renesanses un manierisma arhitektūras un lietišķās mākslas izpausmes Kurzemes hercogistē. 

Skatīt vairāk

Katoļu iela 2, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
+371 63922641

Bauskas Sv. Sakramenta katoļu baznīca

Bauskas Sv. Sakramenta katoļu baznīca

Sākotnēji Bauskā ir bijis lūgšanu nams, kuru apkalpojuši jezuīti no Skaistkalnes draudzes baznīcas,  jo Bauskas draudze bijusi tās filiāle. Baznīca uzcelta 1864. gadā, blakus tai 1891. gadā uzcelts mūra zvanu tornis ar vienu zvanu. Metriku grāmatas baznīcā saglabājušās no 1898. gada, kad tajā laikā tā bijusi Telšu diecēzes Skaistkalnes filiāle.

Skatīt vairāk

"Imantas", Īslīces pag., Bauskas nov., LV-3901
+371 63960013
+371 25770575
Gids runā angliski Gids runā krieviski 
Bauskas alusdarītava

Bauskas alusdarītava

Uzņēmuma “Bauskas alus” produkcija ir brends gan tāpēc, ka nevienam no produktiem netiek pievienoti konservanti, gan tādēļ ka ražošana notiek saskaņā ar leģendārā aldara Kārļa Zālīša 1961.gadā izstrādāto receptūru un tehnoloģiju. 7 veidu alum (tumšais, gaišais, nefiltrētais), divu veidu iesala dzērienam un kvasam piepulcējies tējas sēnes dzēriens Dr.Kombucha un Dr.Kombucha Karkade, kā arī viegli alkoholiskais alus kokteilis “Festiņš”.

Skatīt vairāk