Pirmdiena, 26. Jūnijs, 2017. Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns, Ingūna
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Mūza


Atrašanās vieta

Restorāns “Mūza” atrodas Bauskas pilsētas centrālajā daļā - viesnīcā Rixwell Bauska Hotel, blakus Bauskas autoostai un 150 m attālumā no autoceļa Via Baltica (A7). Pie viesnīcas un restorāna ir plašs stāvlaukums.

Atmosfēra

Restorānam ir gaišs un mūsdienīgs interjers, kas kopā ar lielisku virtuvi rada patīkamu atmosfēru. Tā atturīgā elegance ir ļoti piemērota biznesa pusdienām, bet tikpat labi – pusdienām vai vakariņām vienatnē, draugu lokā vai kopā ar ģimeni. 

Virtuve

Restorāns piedāvā nobaudīt starptautisku ēdienu klāstu un iecienītākos latviešu ēdienus, pagatavotus no svaigiem produktiem un pasniegtus mūsdienīgā, restorānam atbilstošā izpildījumā.

Sasniegumi, atzinības

2016. gadā restorāns “Mūza” piedalījās akcijā “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”, piedāvājot latviešu nacionālos ēdienus uz Latvijas valsts svētkiem novembrī.

 

Ēdienkarte 

 

ĒDIENKARTE GRUPĀM no 15 personām

 

Papildus piedāvājumi

Viesnīcā Rixwell Bauska Hotel uzņem tūristu grupas līdz 80 personām. piedāvā 3 konferenču telpas banketu un semināru rīkošanai. Viesnīcas priekšpusē ir liela autostāvvieta, kas nodrošina auto novietošanu viesnīcas un restorāna apmeklētājiem. Restorānā tiek pasniegtas brokastis Rixwell Bauska Hotel viesiem.

Slimnīcas iela 7, Bauska, Bauskas nov., LV-3901
+371 29999272
Gids runā angliski Gids runā krieviski Kredītkartes 

Darba laiks

Pirmdiena - ceturtdiena, svētdiena: 11.00 - 22.00; piektdiena, sestdiena: 11.00 - 23.00

Cenas

Pamatēdiens EUR 7,50
Melna kafija EUR 1,50

Saistītie objekti