Svētdiena, 23. Aprīlis, 2017. Georgs, Jurģis, Juris
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Rožmalas***


       

“Rožmalas” – plašs atpūtas komplekss pašā Zemgales sirdī. Piedāvājam telpas svinībām, sarīkojumiem un semināriem, ēdināšanu, nakšņošanu  aizraujošu ekskursiju   Ribbes dzirnavās (ANNO 1867), pirti ar SPA kompleksu, sporta laukumus aktīvai atpūtai.

Viesnīca atrodas Atpūtas kompleksa otrajā stāvā. Numuri ir divstāvīgi ar guļamistabu otrajā stāvā un atpūtas istabu pirmajā stāvā. Interjerā ir izmantots koks, lins, pa logu var vērot dabīgu, romantisku lauku ainavu, ābeļdārzu un dzirnavas. Rožmalas saviem viesiem piedāvā 12 labiekārtotus numuriņus Kungu mājā: vienvietīgus, divvietīgus, ģimenes numurus. Viesnīcā varam izguldīt 24 personas ar papildus gultām līdz 48 personām. Blakus dzirnavām atrodas Zeļļu māja, kurā ir divi divvietīgi labiekārtoti numuri un divas ekonomiskās klases istabas. Zeļļu mājā varam izguldīt 10 personas. Ģimenēm ar maziem bērniem pieejami: bērnu gultiņa līdz 3 gadiem, bērnu pārtinamais galdiņš, bērnu krēsliņš.
Viesnīcā nav atļauts smēķēt.
CENAS

Restorāns piedāvā internacionālu virtuvi ar gardiem un veselīgiem ēdieniem, plašu dzērienu karti  un izcilu itāļu Segafredo kafiju, kā arī pašu ceptus cepumus, trifeles, kūkas  un maizīti ar sēkliņām pie pusdienām vai vakariņām.
Atpūtas vietas „Rožmalas” restorāns ir atvērts katru dienu, gaidām viesus jau no plkst. 8:00 līdz 22:00 (darba dienās), brīvdienās esam atvērti līdz plkst. 23:00 . Restorāna telpā pie galdiņiem varam uzņemt līdz 80 viesiem , terasē līdz 50 personām. Darba dienās  restorānā būs īpašs dienas piedāvājums, kas tiks mainīts katru nedēļu. Organizējam tematiskos pasākumus, bērnu rītus, vēlās brokastis, dārza svētkus, kuros tiks piedāvāti interesanti ēdieni, dzērieni un konditorejas izstrādājumi. Īpaši padomāts par mazajiem apmeklētājiem, kuriem ir izstrādāta bērnu ēdienkarte  un iekārtota plaša rotaļu istaba un rotaļu laukums blakus Dzirnavām.

Restorānā telpā  klājam pusdienu  galdus  līdz 50 personām , lielākam personu skaitam piedāvājam  svinību zāli  līdz 80 personām un mazo svinību  zāli līdz 20 personām. Blakus mazajai  zālei atrodas jauka  āra terase, kur iespējams pagatavot  grilētus  ēdienus.

ĒDIENKARTE GRUPĀM no 10 personām

Lai kāds arī nebūtu Jūs iecerētais pasākums - seminārs, konference, prezentācija, svinības, korporatīvā ballīte, kāzas, bērnu ballīte, mēs centīsimies padarīt to par neaizmirstamu notikumu ar gardiem ēdieniem un izcilu apkalpošanu. Svinību zālē 2.stāvā ir iespējams uzņemt līdz 100 personām, atkarībā no galdu klājuma, pasākuma koncepta un viesu vēlmēm. Sastādīsim ēdienkarti, iekārtosim zāli, parūpēsimies, lai viesi justos komfortabli. Mazā svinību zālē 1.stāvā ir iespējams uzņemt līdz 20 personām. Semināriem piedāvājam - telpu iekārtojumu, ekrānu, tāfeli, WiFi (bezvadu) internetu.
CENAS

 

Nameju iela 2, Ceraukste, Bauskas nov., LV-3901
+371 26 564 580
Banketu telpas Bērniem draudzīgs bērnu pārtinamā galda virsma Gids runā angliski Gids runā krieviski Kafejnīca Konferenču, semināru telpas Nakšņošanas iespējas Piedāvājums jaunlaulātajiem Piknika vieta Rotaļu laukums Rotaļu stūris Sauna Wi-fi 

Darba laiks

Restorāns atvērts: svētdiena - ceturtdiena 12.00-20.00, piektdiena - sestdiena 12.00-21.00

Cenas

no 40,00-65,00 Eur par numuru

Saistītie objekti