Ceturtdiena, 27. Jūlijs, 2017. Dita, Marta, Dite
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Bērzkalni


Atrašanās vieta

Viesu nams "Bērzkalni" atrodas 2 km attālumā no Bauskas centra un 1 km no Bauskas pils klusā un sakoptā vietā, Mūsas krastā. Pilsētā var ātri nokļūt, šķērsojot upi pa jaunu un drošu tiltu gājējiem un velosipēdistiem.

 

Viesnīca

Viesnīcā ir 34 numuri, kuros iespējams izmitināt 84 personas (102 ar papildvietām). Sabiedriskajās zonās bez maksas ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums. Ir sauna, trenažieru zāle, turku pirts un peldbaseins, kas atvērts no septembra līdz maijam un pieejams pēc iepriekšēja rezervējuma un atkarībā no pieejamības. Viesu rīcībā ir bezmaksas privātā autostāvvieta.

 

Atmosfēra

Jaukā un romantiskā gaisotnē Jums ir iespēja baudīt gardas maltītes no viesu nama "Bērzkalni" virtuves. Mājīgo atmosfēru rada dekoratīvie elementi un vieglie aizkari starp galdiņiem omulībai un privātuma sajūtai. Vasaras sezonā piedāvā ieturēt maltīti vai pasēdēt svaigā gaisā pie āra galdiņiem.

 

Virtuve

Pieredzējušie pavāri pagatavos gardas ikdienas maltītes un maltītes kāzām, jubilejām vai kolektīvu pasākumiem. Kafejnīcā var nobaudīt Bauskas īpašos ēdienus (vairāk lasi šeit: http://www.tourism.bauska.lv/lv/edinasana/bauskas-ediens), kuru izstrādē piedalījusies arī “Bērzkalnu” šefpavāre.

 

Sasniegumi, atzinības

2015.gadā viesu namā tika uzņemts Valsts prezidents.

2016.gadā viesu namā notika Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda uzraudzības sēde,kurā piedalījās arī citu  dalībvalstu pārstāvji.

Viesu nams ir rīkojis sanāksmi  visu Latvijas kristīgo konfesiju vadītājiem.

 “Bērzkalni” regulāri iesaistās akcijā “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”, piedāvājot latviešu nacionālos ēdienus uz Latvijas valsts svētkiem,  bet februārī iepazīstinot ar lietuviešu un igauņu nacionālo virtuvi.

 

Ēdienkarte

 

Ēdienkarte grupām no 20 pers. 

 

Papildu piedāvājumi

Uzņem tūristu grupas līdz 100 personām. Klāj banketa galdus divās zālēs: lielajā zālē pie galdiem 130 personām un mazajā zāle pie galdiem 70 personām.

Piedāvājumā Bauskas alus, kvass.

 
Bērzkalni 11A, Īslīces pag., Bauskas novads, LV-3901
+37163926888
+37126672449
Banketu telpas Baseins Kafejnīca Konferenču, semināru telpas Kredītkartes Restorāns Sauna Viesnīca Wi-fi 

Darba laiks

Viesnīca - visu diennakti;

Kafejnīca:
Svētdiena - ceturtdiena 12:00-20:00
Piektdiena- sestdiena 12:00-22:00Cenas

Viesnīca:
€ 15.00 - € 40.00/pers.; € 70.00 LUX numurs;
brokastis € 5.00 personai

Kafejnīca:
Pamatēdiens (franču karbonāde) - EUR 5,60
Melna kafija - EUR 0,85

Saistītie objekti