Ceturtdiena, 14. Decembris, 2017. Auseklis, Gaisma
Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada oficiālais tūrisma portāls

Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina Ziemassvētku koncerts


Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina Ziemassvētku koncerts 2017.12.27 Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina Ziemassvētku koncerts

Bauskas pilī 27. decembrī plkst. 19:00 skanēs talantīgās dziedātājas ar neparasto balsi, Katrīnas Gupalo, un izcilā pianista, Andreja Osokina, “Ziemas sajūtu koncerts”. Mūziķi izpildīs leģendārās Merlinas Monro, Elvisa Preslija un citas pasaulē mīlētu mūziķu un komponistu Ziemassvētku dziesmas.

Koncertu papildinās Friderika Šopēna, Johana Sebastiana Baha, Pētera Vaska un Ādama Ores noskaņām bagāti skaņdarbi Andreja Osokina solo izpildījumā.

Mākslinieki kopā uzstājās jau daudzu gadu garumā, piedāvājot skatītājiem dažādas koncertprogrammas. Īpašu skatītāju atzinību guvusi koncertprogramma “100 gadi ar Piafu”, kas izskanējusi 15 koncertzālēs visā Latvijā.

Andrejs Osokins ir pasaules nozīmīgāko starptautisko pianistu konkursu - A. Rubinšteina (Telavivā), M Longas un Ž. Tibo (Parīzē) un Karalienes Elizabetes (Briselē). Ieguvis Latvijas Lielo mūzikas balvu. Pasaulē pieprasītākais latviešu pianists regulāri uzstājas prestižākajās Eiropas koncertzālēs- Berlīnes filharmonijā, “Konzerthaus Berlin”, “Alte Oper” Frankfurtē, “LaVerdi” zālē Milānā, “Kings Place” koncertzālē Londonā un citās. Koncertējis kopā ar neskaitāmiem orķestriem no Beļģijas, Francijas, Mančestras, Braitonas, Dublinas un sadarbojies ar izcilākajiem mūsdienu diriģentiem.

Katrīna Gupalo – viena no neordinārākajām latviešu mūziķēm, kura nesen beigusi mācības prestižajā Rietumu mūzikas akadēmijā Kalifornijā (ASV) un Londonas karaliskajā mūzikas akadēmijā. Piedalījusies izcilu mūziķu meistarklasēs – Dmitrija Biškirova, Džēroma Loventāla, Leona Fleišera, Tomasa Ades  un citiem. Viņas talants guvis atzinību dažādos starptautiskos konkursos Parīzē, Londonā un Maskavā, un Latvijas Televīzijas konkursā “Radīti mūzikai”. Pateicoties profesionālajai izglītībai trīs dažādās mākslas sfērās – klavierspēlē, vokālajā un aktiermākslā – Katrīna uz skatuves spēj uzburt neparastu, ekspresīvu un juteklisku pasauli.

Biļetes iepriekš pārdošanā var iegādāties Biļešu Paradīzes, Bauskas pils muzeja kasē un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma.

 

Biļetes cena 10, - Eur Bauskas pils muzeja kasē un 11, - Eur Biļešu Paradīze kasēs.  

Sīkāka informācija pieejama mājas lapā: www.bauskaspils.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilva Neimane

Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste – klientu apkalpošanas vadītāja

Kontakti:

E-pasts: bauskaspils@bauska.lv

Tālr.: 63923793

 


Citas ziņas